Teslimat ve İade

Teslimat

Tüm siparişleriniz güvenli paketlerde gönderilmektedir. Ürünlerin tarafınıza gönderilebilmesi için ürünler ile ilgili gerekli ödeme işlemlerinin tarafınızca tamamlanmış olması gerekmektedir.

Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında imzanız gerekmektedir. Eğer sipariş geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kurye sizlere telefon ile ulaşacaktır.

Ürünlerinizi sipariş ettiğinizde sistem tarafından otomatik olarak aldığınız ürünün ve bulunduğunuz bölgenin etkisine bağlı olarak alışveriş sırasında sizlere teslimat ücreti bilgisi gösterilecek ve teslimat ücreti sizden tahsil edilip kendi firmamızın anlaşmalı kurye firması ile olan anlaşması ile size ulaştıracaktır. Belirli dönem ve kampanyalara göre ücretsiz teslimat hizmeti tarafımızca sunulabilmektedir.

İptal

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Fakat siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini önemsediğimiz için sevkiyatı yapılmamış siparişlerinizi iptal etme hakkı tanıyoruz.

İade ve Değişim

Siparişinizde kusurlu ya da yanlış bir ürün ulaşması halinde iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz. Ancak TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Siparişinizle ilgili sizi rahatsız eden herhangi bir durumda bize info@tadalmezeevi.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri kurye firması yetkilisinin önünde açarak kontrol ediniz, eğer bir sorun varsa ürünü teslim almayıp, kurye firmasına tutanak tutturunuz. Ürünü teslim aldığınız takdirde kurye firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş sayılacağınızı önemle hatırlatırız.